Sanatçı Buluşmaları (5-8 Ocak 2019): “Bu Bir Performans Değildir!” sergisi paralel etkinlikleri | Performistanbul ve Daire Sanat iş birliği ile

Share Button

Performistanbul ve Daire Sanat iş birliğinde gerçekleşen “Bu Bir Performans Değildir!” sergisinde yer alan sanatçılar Sanatçı Buluşmaları kapsamında 5 ve 8 Ocak tarihlerinde sergiye paralel konular hakkında konuşmak üzere Daire Sanat’ta bir araya geliyor. 

Sergide gerçekleştirdikleri performanslardan kalıntıları bulunan on sanatçı ile “Bir sanatçının canlı performansı nasıl zamanı ve mekanı belli bir deneyime ve koleksiyon değeri olan bir sanat eserine dönüşür?, Bu kalıntılar başlı başına bir eser niteliği taşır mı? Yoksa sadece performansın objeleri midir?, Bir sanat eserinin kimliği ve derinliği şimdi ve gelecekte nasıl korunur ve deneyimlenir?, Malzeme ile hafıza arasındaki ilişki nedir?…” gibi sorular etrafında konuşmak üzere davetlisiniz.

Bu etkinlikleri yayınlarınızda ve/veya sosyal medya hesaplarınızda duyurursanız seviniriz. Etkinliklere katılmak isterseniz sizi aramızda görmekten memnun oluruz.

Basın bülteni ve etkinlik davetiyesi ektedir. Sergiden görsellere buradan ulaşabilirsiniz. Röportaj talebiniz veya sorunuz olursa yardımcı oluruz.

“Bu Bir Performans Değildir!” kapsamında gerçekleşecek Sanatçı Buluşmaları Programı:

5 Ocak 2019 Cumartesi, 15:00 – 16:30

Sanatçılar:

Batu Bozoğlu, Leman S. Darıcıoğlu, Selin Kocagöncü, Özlem Ünlü

8 Ocak 2019 Salı, 18:00 – 19:30

Sanatçılar:

Ekin Bernay, İ. Ata Doğruel, Ebru Sargın L., AslieMk, Gülhatun Yıldırım

Adres: Daire Sanat – Akarsu Cad Şimşirci Sk Santral Apt No 11/1, Cihangir, Beyoğlu

T: 0 212 252 52 77 – info@dairesanat.com

Facebook etkinlik sayfası

Share Button

Yorumlar kapatıldı.