5. Knidos’un Sır’ı Sanat Festivali, UKKSA Açıkhava Heykel Müzesi,

Share Button

2015 UKKSA Festival Afişi

2010’daki resmi açılışından bu güne ulusal ve uluslararası olmak üzere yüzlerce sempozyum ve çalıştay düzenleyen UKKSA geleneksel hale getirdiği KNİDOS’un SIR’ı Sanat Festivali’nin 5’incisini 01 Ağustos 2015 tarihinde Sema MORİTZ ve Hasan KARAYOL’un canlı müzik performanslarının yanı sıra 10 kişisel sergiyle birlikte, ulusal ve uluslararası çalıştaylarda üretilen sanat eserlerinden seçme 40 sanatçının resimlerinden oluşan KNİDOS’un SIR’ı Ulusal ve Uluslararası Resim Sergisi’ni de Akademi’nin açık ve kapalı mekanlarında tüm sanatseverlere sunacaktır. 

Ayrıca, geleneksel hale gelen 5. KNİDOS’un SIR’ı Sanat Festivali’nin bu yıl ki büyük sürprizi aynı gün, UKKSA Açıkhava Heykel Müzesi’nin açılışının gerçekleştirilecek olmasıdır.

Tüm bunların yanı sıra, 12-14 Ağustos tarihleri arasında CAN BABA’ya BİN SELAM anma günleri ülkenin önde gelen şair ve yazarlarının katılımıyla, 22 Ağustos Ataol BEHRAMOĞLU 50. Yıl Kutlaması ve Şiirle Müziğin buluşması gibi birçok etkinlik düzenlenecektir. 

01 Haziran – 30 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek 5. KNİDOS’un SIR’ı Sanat Festivali tüm sanatseverleri UKKSA’ya davetlidir.

Share Button

Yorumlara kapalıdır