Kundura Sinema Ocak Ayı Programı: Kundura Sinema Yeni Film Seçkisi ve Özel Gösterimler ile Ocak Ayında İzleyicilerini Bekliyor

Share Button

Kundura Sinema Ocak ayı programını açıkladı. Sinemaseverleri Miami’den Helsinki’ye, Paris’ten Dakar’ın uçsuz bucaksız sokaklarına doğru bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan Kundura Sinema, bu ayki seçkisinde Aki Kaurasmäki, Friedrich Wilhelm Murnau, Lucrecia Martel, Agnes Varda ve daha birçok kült yönetmenin filmlerini izleyicilerle buluşturacak.

Kundura Sinema Ocak ayında bir de özel gösterime ev sahipliği yapıyor. Billy Wilder’in restorasyonu yeni tamamlanmış kült filmi Bazıları Sıcak Sever, Türkiye’deki izleyicileri ile ilk defa 25 Ocak Cuma akşamı Kundura Sinema’da buluşacak.

Detaylar için ekte basın bülteni mevcut. Ocak 2019 film programını burada bulabilirsiniz.

Görsellere bu linkten ulaşabilirsiniz (filmlerden seçilmiş görsel dosyası, mekandan genel görseller ve eski fabrika görselleri linkte mevcut). Lütfen künye bilgisi vermeye özen gösterelim.

Yeni film programına yayınlarınızda yer verirseniz seviniriz. Ayrıca Kundura Sinema özelinde ve Beykoz Kundura’nın dönüşümü ile ilgili olarak daha kapsamlı haber ya da röportaj talebiniz olursa yardımcı olmaktan memnun olurum.

Kundura Sinema

İnternet sitesi: https://www.kundurasinema.com/

Facebook: https://www.facebook.com/sinemakundura

Instagram: https://www.instagram.com/kundurasinema/

Twitter: https://twitter.com/kundurasinema

Beykoz Kundura

İnternet sitesi: http://www.beykozkundura.com/

Facebook: https://www.facebook.com/BeykozKundura

Instagram: https://www.instagram.com/beykozkundura/

Twitter: https://twitter.com/BeykozKundura

Share Button

Yorumlar kapatıldı.