Sanatseverlerin Yeni Buluşma Noktası “Gallery Art Port” Bodrum’da Açıldı!

Share Button

Sanatseverleri, sanatçıların eserleriyle bir araya getirecek olan “Gallery Art Port”, ünlü ressam Alea Pınar Du Pre’nin “Watermelon Sugar High” kişisel sergisiyle Bodrum’da kapılarını açtı!

Sanatseverlerin Bodrum’daki yeni sanat adresi olan ve Kumbahçe’de konumlanan “Gallery Art Port” açılışını, eserlerinde kullandığı dijital sanatı ‘gerçek dünya’yla karıştırdığı tarzıyla oldukça ilgi gören Alea Pınar Du Pre’nin kişisel sergisi “Watermelon Sugar High” ile yaptı.  

Kişisel ve karma sergilerle sanatseverleri, sanatçıların değerli sanat eserleriyle buluşturacak olan “Gallery Art Port”“Sanat, merakımı paylaşabileceğim bir forma dönüştürmek – bilimsel merakımı resimlere aktarmak – biçimsizlere biçim vermek için kullandığım bir tuvaldir.” diyen Ale Pınar Du Pre’nin “Watermelon Sugar High” sergisiyle açıldı.

12 ay boyunca sanat tutkunlarına kapıları açık olan ve yerel ve uluslararası sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapacak olan “Gallery Art Port”ta, Temmuz ayı boyunca Alea Pınar Du Pre’nin eserlerini ziyaret edebilirsiniz.

Gallery Art Port Hakkında:

Gallery Art Port, galeri sanatçıları, koleksiyonerler, küratörler ve sanat profesyonellerini bir araya getiren bir sanat mekanıdır. Başlangıç ve sabit mekanı olarak Bodrum’da başlayan GAP, yerel ve uluslararası sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapacak. Gallery Art Port, Cruise Port’un yanındaki konumuyla, 12 ay boyunca sanatseverlere açık olacak. Bodrum’da yeni bir sanat alanı sunan ve yeni nesil sanatçı ve sanat üretenleri de destekleyen bir sanat platformu olan Gallery Art Port, Bodrum dışında da yurt içi ve yurt dışında gerçekleştireceği kişisel ve karma sergilerle, izleycilerle buluşmayı hedefliyor. Sergilerin yanı sıra Bodrum’da farklı sanat projeleriyle sanatseverlerle bir araya gelecek.

A: Kumbahçe Mah. İskele Cad. Cruise Port No:16B Bodrum

W: www.galleryartport.com

I: @galleryartport

Share Button

Yorumlar kapatıldı.