Soyağacı, Özdemir Altan, Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak (02 Eylül – 05 Ekim 2015)

Share Button

özd

ÖZDEMİR ALTAN, “ SOYAĞACI” SERGİSİ, 2 EYLÜL TARİHİNDEN İTİBAREN MİNE SANAT GALERİSİ BODRUM YALIKAVAK PALMARİNA’DA.

2 Eylül – 5 Ekim 2015, Palmarina

Çağdaş sanatın ülkemizdeki en önemli temsilcisi Özdemir Altan, “Soyağacı” başlıklı sergisi ile 2 Eylül 2015 tarihinden itibaren Mine Sanat Galerisi Palmarina ( Yalıkavak – Bodrum) mekânında izleyiciyle buluşuyor.

30. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Mine Sanat, ülkemiz çağdaş sanat ortamında üstlendiği misyona 30. yılında da devam ediyor. Günümüz usta sanatçılarının bugünlere gelişinde derin katkıları bulunan Mine Sanat, geçmişte de birçok projesini desteklediği, çağdaş sanatın en önemli ismi; Özdemir Altan’ı sanatseverlerle buluşturuyor.

Ülkemizde çağdaş sanatın ilk örneklerini vererek bu alanda öncü konumunu koruyan Özdemir Altan, kendinden sonra yetişen sanatçıları da son derece etkilemiştir. Plastik unsurlardan öte sanatın barındırdığı kavramlarla ilgilenen sanatçı, üretilmiş yapıt yerine üretim fiilinin kendisine odaklanan çalışmalarıyla tanınmıştır. Özdemir Altan “Soyağacı” başlığı altında topladığı çalışmalarıyla birlikte; ilk defa bu sergide izlenecek eserlerden oluşan bir seçkiyi, Bodrum’da sanatseverlerle paylaşıyor.

Serginin açılış kokteyli 2 Eylül 2015, Çarşamba Saat: 18:30’da, Mine Sanat Yalıkavak, Palmarina mekanında, sanatçının katılımıyla yapılacaktır. Tüm sanatseverler davetlidir.

Share Button

Yorumlara kapalıdır