V. Zihin Sempozyumu,17-18 Mart 2018, Ankara

Share Button

zihin-1024x406Her yıl heyecanla beklenen Zihin Sempozyumu’nun beşincisi, bu yıl Ankara’da gerçekleşecek. Türkiye’de zihin felsefesi, psikoloji, psikanaliz ve kunatum alanlarında çalışan önemli akademisyen, yazar, psikolog ve psikiyatristlerin bir araya geleceği bu sempozyum 17-18 Mart 2018 tarihlerinde Ankara’da (Plaza Hotel) gerçekleşecek.

Zihin felsefesi, insanlık tarihi boyunca merak uyandıran ve çokça tartışılan önemli bir alan. Sempozyumda bilinç, bilinç-dışı, cogito, algı ve zihin-beden sorunu gibi pek çok konu ele alınacak. “Zihnin karanlık dünyasına yolculuk” olarak başladığımız Zihin Sempozyumu’nda, bu karanlık dünyayı biraz daha keşfedeceğiz.

V. Zihin Sempozyumu’na bu yıl, Prof. Dr. Cengiz Güleç, Prof. Dr. Zekiye Kutlusoy, Doç. Dr. C. İskender Özkan, Doç. Dr. Emine Funda Serin, Doç. Dr. Mehmet Kasım Özgen, Doç. Dr.  Nurten Birlik, Yrd. Doç. Dr.  Ayhan Dereko, Dr. Levent Tokuçoğlu, Dr. Mutluhan İzmir, Dr. Necmi Buğdaycı, ve Dr. Tahir Özakkaş konuşmacı olarak katılacaktır.

Düşünbil Akademi’nin düzenlediği bu sempozyuma katılım için www.dusunbilakademi.com adresinden bilgi alabilir ve detaylı programa ulaşabilirsiniz.

Share Button

Yorumlara kapalıdır