#BEACTIVE Fotoğraf ve Video Yarışmasına Katılın

Share Button

sm-beactive-fb-1024x538

Avrupa Spor Haftası, Avrupa’da spor ve fiziksel aktiviteyi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.Bu hafta sporcu ve sporcu olmayan herkes içindir. Bu hafta Avrupalılara ilham vermeyi amaçlıyor düzenli olarak harekete geçin(#BeActive) ve insanların günlük yaşamlarında daha fazla egzersiz yapmaları için fırsatlar yaratın.

Yarışma; Avrupa çapında 23-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek “2018 Avrupa Spor Haftası” çerçevesinde Avrupa Komisyonu tarafından düzenlenmektedir.

Yarışmaya katılmak için katılımcılar 3 adımı takip etmelidir:

1. Meydan okumayı tamamlayın  ve bir fotoğraf veya video çekin

2. Instagram veya Twitter’da paylaşın

3. #BeActive hastag’i ile paylaşın

2018 yılında; 23-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Avrupa Spor Haftası’nda” sosyal medyada #BeActive hashtag’i ile fotoğraf ve video paylaşımı yarışması 5 (beş) kategori olarak belirlenmiştir.

Katılımcıların aşağıda yer alan kategorileri  #BeActive hashtag’i ile Twitter veya Instagram üzerinden  aşağıda yer alan tarihler aralığında paylaşmaları beklenmektedir.

  1. The Haka, 2-26 Ağustos 2018,Ekip olarak gerçekleştireceğiniz Haka dansına ait bir fotoğraf ya da video’yu paylaşabilirsiniz.
  2. The Fruit Lift, 9-26 Ağustos 2018,Ağırlık ile spor yaparken fotoğraf/video paylaşabilirsiniz. Ancak bu kez ağırlıkları kullanmak yerine meyve kullanabilirsiniz.
  3. The Race, 16-26 Ağustos 2018,Arkadaşlarınız ile masa, sandalye bulunan bir ortamda yaptığınız bir yarışmanın fotoğraf ya da videosunu paylaşabilirsiniz.
  4. The Selftree, 23-26 Ağustos 2018,Yürürken ya da koşarken bulabileceğiniz en güzel ağaç ile bir selfie çekebilir ve paylaşabilirsiniz.
  5. The Green Shot, 1-26 Ağustos 2018,Bir çöp kutusuna çöp atarken fotoğraf/video paylaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Share Button

Yorumlar kapatıldı.