Galeri Bu Pavilion, 15.06.2019 – 15.07.2019 tarihleri arasında Art50.net iş birliği ile “All in One’01” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Share Button

Galeri Bu Pavilion ve online çağdaş sanat platformu Art50.net’in farklı disiplinlerden 42 sanatçısını bir araya getiren sergi, güncel sanat pratiklerinin ve anlatım biçimlerinin bir arada olduğu zengin bir dile sahip. Sanat piyasası içinde dolaşımı olan birçok ismin yanı sıra, yeni alternatif isim ve yaklaşımların yer aldığı sergide resim, heykel, fotoğraf, video, yerleştirme, illüstrasyon gibi birçok alandan çalışmalar yer alıyor.

Galeri Bu Pavillion, sanat piyasasından çözüm ortakları, girişimciler ve farklı kurumlarla iş birliği halinde önümüzdeki süreçlerde periyodik olarak devam ettireceği ‘’All in One’’ seçkileri ile yeni bir keşif alanı yaratmayı amaçlıyor. Galata Serdar-ı Ekrem Caddesi’nde bulunan Galeri Bu binasının girişinde Nisan 2019’da bir proje mekanı olarak faaliyete başlayan Galeri Bu Pavilion, sanat alanından alternatif yaklaşımlar, tasarımcılar ve sektörün tüm aktörleri ile etkileşim içinde olup, yeni projeler geliştiren, sürekli güncellenen ve gelişen sektörel  dinamiklerin oluşturduğu melez yaklaşımlar üzerinde duruyor.

Çağdaş sanatı yeni kitlelere ulaştırmak ve herkes için sanat dolu bir yaşama aracı olmak amacıyla 5 yıl önce hayata geçen Art50.net, genç ve yükselen sanatçıların ulaşılabilir eserlerine dünya çapında ulaşım ve tanıtım imkanı sağlarken, zamandan ve mekandan bağımsız 7/24 işleyen online bir platform olarak Türkiye sanat piyasası için tamamlayıcı ve destekleyici bir model oluşturuyor.

Bu bağlamda ulaşılabilir sanatın öncüsü Art50.net ve Galeri Bu Pavilion işbirliği ile iki  kurumun birlikte oluşturduğu sanatçı seçkisinden oluşan “All in One” sergisi, sanatçıların farklı dönemlerde yaptıkları çalışmalar, deneysel yaklaşımlar ve yeni arayışlarını ortaya koyarken sanat piyasasında son dönemlerde dikkat çeken “ulaşılabilir sanat” olgusunun farklı yaklaşımları üzerinde duruyor.
“All in One’01“ sergisi 15 Haziran – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında Pazar ve Pazartesi günleri hariç her gün 12.00 – 19.00 arası Galeri Bu Pavillion’da  ziyarete açık olacak.

İletişim ve Detaylı bilgi için:
Galeri Bu Pavillion
Şahkulu Mahallesi, Serdar – ı Ekrem Caddesi, No:11 Galata/Beyoğlu
(0212) 243 91 93
info@galeribu.com
www.galeribu.com

Share Button

Yorumlar kapatıldı.