Trakya Üniversitesi II. Uluslararası Posta Sanatı Yarışma Sergisi (04-11 Haziran 2018)

Share Button

Posta yarışması 2.cdr

Trakya Üniversitesi II. Uluslararası Posta Sanatı Yarışma Sergisi ve Ödül Töreni 04-11 Haziran 2018 tarihleri arasında saat: 16:30’da Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezinde gerçekleşecektir.

16 Ülkeden 325 Sanatçının başvurduğu Trakya Üniversitesi II. Uluslararası Posta Sanatı Yarışmasında 107 eser bulunmaktadır. 10 eser ödül almış, 97 eser ise sergilemeye layık görülmüştür.

 Ödüller

Birinci: Hakan Demir

İkinci: Veselin Damyanov

Üçüncü: Serdar Dartar

Mansiyon: Lesya Demchenko, Ferhunde K. Öner, Selim Kaşıkçı

Şehit Ressam Hazan Rıza Ödülü: Candan Yaraş

 18 Yaş Altı Ödüller

Jüri Teşvik Ödülü: İmran Engin Doğan

Jüri Özel Ödülü: Doğa Akuygur

Jüri Başarı Ödülü: Arda Karaçiçek

Sergileme:

Arki Grynberg, Buse Kızılırmak, Cansu Kaya, Evin Şaylemez, Gökçe Aysun Kaya, Merve Açıkgöz, Şeyda Canpolat, Hülya Can, Selvihan Kılıç Ateş, Elif Çimen, Zülbiye Sevgili Polat, Emine Kayhan, Şafak Erdem,  Altay Aldoğan, Merve Ceyhan, Yağmur Büşra Bayrak, Mavi Çakmakçı, Olcay Ataseven, Çilem Şenyuvalı, Cüneyt Kurt, Arzu Güldalı Uysal, Emrah Uysal, Serpil Atabey, Melih Can, Zeynep Güray Can, Murat Ağçiçek, Cemile Çolak, Gülce Ecem Çınar, Özge Yalacak, Özge Saldıray, Nihan Demir, Hasan Berke Bağçı, Latife Akdeniz, Murat Ateşli, Mehmet Aksoy, Ece Nur Demir Yılmaz, Tahir Kutluay Aksoy, Burak Gülbağça, Birol Özer, Muteber Burunsuz, Sude Eylül Yüksel, Nurhayat Güneş, Hülya Küpçüoğlu, Ceren İren, Metin İnce, Serkan Çalışkan, Lubomyr Tymkir, Kürşat Azılıoğlu, Semih Keleş, Furkan Sarıkaya, Poul Poclage, S. Onur Dede, Oya Çandar, Mert Şentürk, Aysun Cançat, Metehan Çalışkan, Gülşen Aydemir, Erol Murat Yıldız, Beyza Purtaş, Cihan Atıcı, Sinem Korkut, Ryosuke Cohen, Okan Boydaş, Büşra Eyüpler, Manuel Ruiz Ruiz, Lars Schumacher, Gonca Yengin,  Maja Milokoviç, Süleyman Özderin, Cennet Yünügül, Emre İnan, Samet Uğur, Erdoğan Paksoy, Enes Sağdıç, Vesile Aykaç, Pesent Doğan, Ebru Akdeniz, Serhat Biltekin, Murat Sarı, Dilara Koz, Şafak Sinan, Mahpeyker Yönsel, Elçin Doksatlı, Ş. Gürkan Uzunköprü, Ceren Baykan, Soner Tuna, Remzi San, Wolfang Kraus Aka Welfchen, Ahmet Kadir Özcan

 18 Yaş Altı Sergileme:

Rengin Boğa, Lale Yılmaz, Ömer Yaman Çamurlu, İpek Demirtaş, Efe Erkol, Zeynep Bozyayla, Özlem Akpınar, Yeşim Şahin

Share Button

Yorumlara kapalıdır